Náš příběh

Restaurace Dělnický dům

Tradice restaurace jsou více jak stoleté. Rekonstrukce zastaralé a nevyhovující budovy byla zahájena v březnu roku 2005 a byla dokončena v rekordně krátkém čase, a to v květnu téhož roku. Zcela změnila svůj charakter a množství poskytovaných služeb. 

Restaurace Dělnický dům je jednou z největších v Blansku. Nachází se pár minut chůze od středu města a nabídne Vám příjemné posezení v restauraci s pivnicí, v saloncích a letní zahrádce

Restaurace je rozdělena do dvou částí - pivnice a zvýšené části s letní terasou, která je svojí velikostí vhodná k pořádání menších oslav, rodinných a přátelských setkání.

Druhý salonek se nachází v prvním patře a nabízí prostor 50-ti míst. Je vhodným řešením pro rodinné a firemní akce, svatby a promoce, rauty a školení. Má vlastní bar s kompletním výčepním zařízením.

Naše letní zahrádka je pro Blansko specifická svou velikostí. Se svými vzrostlými stromy je příjemným posezením v letních dnech. Venkovní bar s chlazenými nápoji všeho druhu a mlsky z udírny a grilu jsou vždy připraveny.
V letních měsících je zde možno pořádat rodinné a firemní akce.